Danes smo žal že zaprti. Odpremo se jutri ob 08:00

Pripomočke priskrbi muzej

Awesome Image

• 60 min

S čim se v vodni jami prehranjuje naša školjka kongerija? Ugotovili bomo, ali ima zajček res najraje korenje in kaj jé polh, da je tako debel. Otroci bodo spoznali živali, ki živijo v belokranjskih gozdovih, na travnikih in v vodi. V Muzejski hiši Semič si bomo v gozdnem kotičku pogledali živali od blizu ter se posebej posvetili naši vidri Biserki in bobru Poldetu. Spoznali bomo življenjski prostor živali, opisali njihove lastnosti in ugotovili, kakšen je njihov jedilnik. Nekatere vrste hrane bomo pokusili tudi sami, nato pa bomo izdelali maske in se prek igre vživeli v živali.

Kontakt

Če vas zanima več o delavnici lahko vprašanja zastavite s pomočjo kontaktnega obrazca spodaj.

• Za več informacij o dogodku se lahko obrnete na organizatorja preko elektronskega naslova muzej@kc-semic.si ali telefona 040625148

Pošljite povpraševanje

Pišite nam!